Текна-Україна
+380 (67) 383-11-84+380 (96) 417-26-58
Часті питання

Часті питання

Який подрібнювач гілок на щепу кращий?

Промисловий щепоріз від виробникаЯкщо Ви шукаєте сучасний та якісний щепоріз - наша компанія має що запропонувати! Пропонуємо щепоріз промисловий мобільного або стаціонарного типу.

Відмінності мобільних та стаціонарних дробарок для гілок

Характеристики стаціонарних та мобільних дробарок відрізняються, адже кожна з має своє призначення, яке потребує певних технічних рішень для ефективності роботи.

Мобільні дробарки вирізняються своїми малими габаритами та зручністю транспортування. Окрім цього, вони працюють не залежать від електричної мережі, при цьому продуктивність таких дробарок досить висока. Стаціонарні дробарки є багатофункціональними, мають велику потужність, надійні та легко обслуговуються.

Тому, подрібнювач гілок на щепу треба обирати в залежності від потреб та сфери застосування. Звертайтесь, і наші кваліфіковані консультанти допоможуть Вам з вибором.

Де купити рубильну машину для деревини?

стаціонарна барабанна дробаркаКупити рубильну машину для деревини Вам пропонує компанія "Текна Україна". У нас великий асортимент дробарок на будь-який випадок: мобільні (тракторні) та стаціонарні; дискові та барабанного типу.

Від моделі, типу та продуктивності дробарки залежить її ціна. У каталозі, що представлений на нашому сайті Ви знайдете тільки кращі варіант дробарок від польського виробника.

Дробарка для гілок від компанії-виробника "Teknamotor" вирізняється своєю якістю, надійністю та ефективністю в роботі. Щепорізи виготовлено з урахуванням потреб покупців. Багатофункціональні агрегати відповідають усім стандартам.

Замовлення приймаємо по всій Україні. Оперативність доставки та професійні поради гарантуємо.

Скільки коштує щепоріз тракторний?

дробарка мобільного типуКомпанія "Текна-Україна" є офіційним представником щепорізів від польського виробника - компанії "Teknamotor". В нашому асортименті представлені дискові рубильні машини і барабанні дробарки мобільного та стаціонарного типу.

Вартість на щепоріз може варіюватися, оскільки залежить від таких факторів як:

  • тип дробарки (мобільна чи стаціонарна);
  • принцип дії (дискові або барабанні);
  • продуктивність;
  • виробник;
  • якість та надійність обладнання
  • конкуренція на ринку.

Наша компанія пропонує сучасні щепорізи, дробарки, молоткові млини та фрези для деревообробки. Все обладнання вирізняється високою надійністю та ефективністю в роботі. Окрім того, наша компанія пропонує вигідні умови співпраці.

Скільки коштує дробарка для зерна?

дробилка для зернаЯкщо вам потрібна дробарка для зерна, рекомендуємо звернути увагу на молоткові млини. Ці агрегати застосовуються для подрібнення не лише зерна, але й інших матеріалів: соломи, вугілля, дерева, гіпсу, солі і т.д.

Молоткові млини з нашого каталогу вирізняються простим і безпечним управлінням, надійністю, довговічністю, високою потужністю. Можуть використовуватись в комплекті з транспортерами.

Ціна дробарки для зерна залежить від моделі і якості. Ми пропонуємо лише кращі млини від польського виробника, які задовольнять вас своїм функціоналом та невибагливістю.

Які переваги мають стаціонарні дробарки деревини?

дробарка стаціонарна дисковаСтаціонарні дробарки, на відміну від мобільних аналогів, не підходять для пересування. Однак це єдиний їх недолік. Стаціонарні моделі біль ефективні та продуктивні, не потребують фундаменту чи спеціальних умов для експлуатації.

Як правило, їх встановлюються на підприємствах, зайнятих переробкою лісу, виготовленням меблів і т.п.

В нашому магазині представлені дискові і барабанні стаціонарні подрібнювачі деревини різних моделей. Якщо вам потрібна кваліфікована консультація щодо вибору дробарки, дзвоніть нам за вказаними на сайті номерами телефонів – з радістю допоможемо.

Дробилка для дров – де купити в Україні?

мобільна дробарка для дровПропонуємо дробилки для дров, стовбурів дерев, гілок та інших деревовідходів.

В асортименті нашого магазину можна підібрати дробарку барабанного типу, яка може використовуватись для деревини товщиною до 250 мм.

Все обладнання польського виробництва високої якості. Подрібнювачі  налаштовуються під індивідуальні вимоги, захищені від перевантаження, комплектуються з транспортерами та мають багато інших переваг.

Купити мобільну дробарку можна в нашому магазині або в телефонному режимі за представленими на сайті контактними номерами.

Де купити мобільну дробарку для деревини?

купити мобільну дробаркуКупити мобільну дробарку можна на сайті ТОВ «Текна-Україна». Компанія пропонує великий вибір мобільних дробарок — дискові та барабанні. Обладнання, виготовленне польським заводом «Teknamotor», завоювало репутацію надійної, зручної техніки, що використовується в багатьох галузях деревообробки, а саме:

  • лісопилках,
  • лісових господарствах,
  • комунальних підприємствах,
  • цехах з виготовлення дерев'яних виробів.

Мобільні дробарки якісно подрібнюють гілки та відходи деревини, які потім використовуються для виробництва паливних пелет і гранул, а також як декоративний матеріал для ландшафтного дизайну. 

Заходьте у каталог товарів та обирайте якісну мобільну дробарку на сайті ТОВ «Текна-Україна»!

Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування