Текна-Україна
+380 (67) 383-11-84+380 (96) 417-26-58
Про нас

Про нас

стаціонарні дробаркиДробарки для деревини в ТОВ «Текна-Україна» — розумне рішення для вашого бізнесу

Якщо вам потрібно купити якісні мобільні чи стаціонарні дробарки, молоткові млини, фрези для корчування пнів або інше обладнання, ТОВ «Текна-Україна» запрошує до каталогу товарів, де ви знайдете сучасну техніку з інноваційними практичними властивостями.

Наша деревообробна продукція допомагає успішно виконувати наступні роботи:

  • подрібнення на тріску відходів з вирубки лісу;
  • доглядання паркових, придорожніх та садових посадок;
  • обрізка стовбурів дерев, кущів;
  • усування зламаних гілок;
  • викорчовування пеньків та інше.

ТОВ «Текна-Україна» пропонує дискові і барабанні дробарки для дерев мобільного та стаціонарного типу, а також корчувальники пнів, молоткові млини, вібраційні столи та транспортери. Вся деревообробна продукція виробляється у Польщі і поставляється нашою компанією безпосередньо від заводу-партнера «Teknamotor». Деревообробне обладнання в ТОВ «Текна-Україна» пропонується за найвигіднішими умовами! 

мобільна дробарка барабанного типуСучасні щепорізи промислові від ТОВ «Текна-Україна»

Окрім широкого асортименту товарів, ми надаємо покупцям допомогу спеціалістів у процесі вибору певної моделі дробарки чи іншого обладнання. ТОВ «Текна-Україна» замовляє деревообробну техніку, яка найбільше відповідає сучасним вимогам.

Наші клієнти купують обладнання, з яким зручно і просто працювати. Умови оплати і доставки устаткування для подрібнення відходів деревини відповідають високим стандартам сервісу — клієнт може обрати найзручніший для себе спосіб отримання посилки. Ціни на подрібнювачі деревини тримаються на мінімальному рівні у порівнянні з іншими ринковими пропозиціями на деревообробну продукцію.

Відмінності мобільних та стаціонарних дробарок для гілок

Мобільні і стаціонарні дробарки відрізняються деякими технічними характеристиками. Перший варіант деревообробного обладнання має переваги у невеликих габаритах, незалежності від електричної мережі та високій продуктивності при малій вазі. Другий варіант деревообробної техніки цінується покупцями за багатофункціональність, велику потужність, надійність у експлуатації, а також легке обслуговування.

Щоб зрозуміти, яке деревообробне обладнання підійде саме для ваших потреб, зверніться до наших консультантів, вказавши мету придбання виробу, ваш бюджет і умови виконання майбутніх робіт. Безкоштовні професійні поради — основа нашої бездоганної репутації.

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Віктор
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
ТОВ «Текна-Україна» — мобільні і стаціонарні дробарки для деревНаявність документів
Адреса
Україна, Хмельницька обл., смт. Віньківці, вул Б. Хмельницького 34/1
Телефон
+380 (67) 383-11-84показати+380 (67) 383-11-84 все+380 (67) 383-11-84 Василь Васильович+380 (96) 417-26-58 Віктор
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування